All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel christmas lights ] Match 391 Products.
WS2811 RGB Pixel LED String Lights 5V 12V Programmable 12mm Smart Full Color Pixel LED
| Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years,3years Warranty |
| Application: | DMX Lighting Solution |
IP67 Waterproof LED Eaves Light For Outdoor Decoration With Colorful RGB Lights For Christmas
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
1.5W Waterproof LED Color Changing Outdoor Point Eaves Light for Christmas Decoration
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
DMX512 1.5W RGB LED Eave Lights Outdoor House Eave Christmas Decoration
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Intelligence and convenient LED Eaves Light For Outdoor Decoration With Colorful RGB Lights For Christmas
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
1.5w 12v colorful upgraded smart 25mm outdoor Christmas decorative string lights
| Lifespan: | 30,000 Hours |
|---|---|
| Ip Rating: | IP67 |
| Color Rendering Index: | 80 |
IP67 Waterproof LED Eave Lights 24V for Outdoor Decoration with Colorful RGB Lights for Christmas
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Outdoor Christmas Decoration 24V LED Eave Lights with IP67 Waterproof and RGB Lights
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Waterproof Rgb Decorative Holiday Eaves Led Christmas Point Light For Eave Ip Rating IP67
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | Plastic |
20mm Diameter IP67 RGBW PC Body LED Eave Lights for Christmas Permanent Decoration
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |

