All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel lamp ] Match 1113 Products.
Waterproof Smd3535 Permanent Christmas Holiday Led Pixel Point Lights For Outdoor IP67 Protection
| Item Type: | Point Light Source |
|---|---|
| Emitting Color: | RGB Multi Colors |
| Item: | 30mm Led Pixel Light |
30mm Dmx Led Pixel SMD RGB Building Facade Lights LED Pixel Outdoor Point Light Round Led Module
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| LED Chip: | Epistar |
Latest Design Outdoor Yellow Amusement Pixel LED 12V 9MM Decorative LED Pixel Light
| Rated Power: | 0.2W |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Product Name: | Led Pixel Light |
Outdoor Design SMD LED Pixel Light with 12V Power Supply and IP67 Waterproof
| Rated Power: | 0.2W |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Product Name: | Led Pixel Light |
Waterproof IP67 12v 9mm Blue Led Pixel Light Logo Light Sign
| Rated Power: | 0.2W |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Product Name: | Led Pixel Light |
White Led Light Outdoor Waterproof 50 Leds DC 12V 9mm Led Pixel String Light
| Rated Power: | 0.2W |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Product Name: | Led Pixel Light |
30mm IP67 Waterproof RGB Color Changeable LED Pixel Light for Outdoor Decoration
| Application: | Outdoor Decoration |
|---|---|
| IP Rating: | Ip67 |
| Emitting Color: | R/G/B / 2000-6500K |
IP67 Waterproof 1.5W RGBW LED Pixel Point Light High Lumen Ferris Wheel Exterior Decoration Lamp
| Lighttype: | Point Light |
|---|---|
| Warrantly: | 3 Years |
| Chip Source: | SMD3535 |
3W Epistar Chip 100mm RGB LED Pixel Light IP67 Waterproof Outdoor Aluminum Alloy PC Changeable Emitting Lighting
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Diameter: | 100mm |
| IP Grade: | IP67 |
China Manufacturer DMX512 Facade Home Decoration Landscape Lamp Waterproof RGBW LED Pixel Point Source Light
| Application: | House |
|---|---|
| Diameter: | 30mm |
| Keyword: | Led Pixel Light Source |

