All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel lamp ] Match 1113 Products.
miracle bean SMD5050 DC05V RGB 20mm 0.3W led Anchor lamp and luminous character lights landscape light
| Name: | Led Pixel Light |
|---|---|
| Size: | 30mm |
| Material: | PC Unti-UV |
Addressable 40MM 50MM Dmx Rgb Led Pixel Point Logo Light Sign Led Amusement Lighting
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1W/1.2W/1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Outdoor 0.3W DC5V IP67 RGB Color Waterproof Square 12mm LED Pixel Light
| Product Model: | XH-MD1201S05 |
|---|---|
| Item: | Square LED Pixel Light |
| Material: | PC |
Led Aluminum Channel Aluminum Profile track lighting For LED Pixel Point Light 50MM christmas holiday
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Diameter: | 50mm |
| IP Grade: | IP67 |
PC Shell Glue Led Pixel Point Lighting Waterproof 3535 Smd Smart Led Rgb Led Christmas Pixel Lights For Decoration
| Product Name: | RGB Led Pixel Light |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| LED Light Source: | SMD 5050 |
40mm Smart Addressable LED Pixel Light IP67 Waterproof High Brightness for Outdoor Facade and Media Wall
| Product Name: | LED Pixel Light |
|---|---|
| Material: | PC+ABS |
| Application Of LED Pixel: | Lighting Engineering |
40mm Smart Addressable LED Pixel Light IP67 Waterproof High Brightness for Outdoor Facade Media Wall
| Product Name: | LED Pixel Light |
|---|---|
| Material: | PC+ABS |
| Application Of LED Pixel: | Lighting Engineering |
0.8w Miracle Bean Dmx Led Pixel 12V 3Leds Waterproof 30mm Rgb
| Model Number: | 30mm Rgb Pixel |
|---|---|
| Size: | 48 Pcs/string |
| SMD: | 3535 |
SMD5050 IP67 DC12V 0.3W Single Color Waterproof LED Pixel Light
| Item: | Square LED Pixel Light |
|---|---|
| Control System: | DMX512 |
| LED Source: | SMD5050 |
Outdoor RGB 0.3W 12mm LED String Full Color 12V LED Pixels Module Waterproof IP67 Point Light
| Item: | Square LED Pixel Light |
|---|---|
| Control System: | DMX512 |
| LED Source: | SMD5050 |

