All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel lamp ] Match 1120 Products.
20mm LED Point Lights LED Pixel Light Waterproof Outdoor Advertising Building Facade Media Lighting Smart Addressable Bule Red Color Lights
| Punch Hole: | 20mm |
|---|---|
| Led Light Quantity: | 1 Leds |
| Matrial: | Engineering Plastics |
Permanent Christmas Light Led Smd3535 DMX 512 12V RGB Digital 30mm Addressable Led Pixel Point Light 120° Beam Angle
| Beam Angle: | 120° |
|---|---|
| CRI: | >80 |
| Product Name: | LED Point Light |
24V Smart RGB LED Pixel Lights Christmas Navidad Outdoor Holiday Lights P67 PC Body Permanent Holiday
| Color: | Rgb |
|---|---|
| Light Source: | SMD 3535 |
| Product Name: | LED Point Light |
25mm DC12V IP67 Waterproof PC Material LED Pixel Light Outdoor Decorative Lamp
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Certification: | CE FCC EPR ROHS |
| Input Voltage(v): | DC12V |
1.5W RGBW 40mm High Brightness IP67 Waterproof LED Point Light Ferris Wheel Outdoor Decorative Pixel Lamp
| Lamp: | SMD3535 |
|---|---|
| Rated Power: | 1.5W |
| Angle: | 120° |
German Bayer LED Chip100mm Programmable RGB LED Point Light Durable PC Shell Waterproof Pixel Lamp For Outdoor Playground And Landscape Decoration
| Power Consumption: | 5W |
|---|---|
| Work Voltage: | DC24V |
| Light Source: | LED |
Wholesale 12mm Outdoor New Design Led Pixel Light Advertising 12V 5V Rgb Full Color 0.3w Pixel Light
| Color Temperature:: | Full Color Led Module |
|---|---|
| Voltage:: | DC5V And 12V |
| Power: | 0.3w |
Waterproof LED Pixel Point Light for Theme Park Decoration Facade Lighting DC24V Voltage
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 5W |
| Type: | LED |
DC5V 20lm 12MM LED Pixel WS2811 UCS1903 Epistar For Advertising
| Color Temperature:: | Full Color Led Module |
|---|---|
| Voltage:: | DC5V And 12V |
| Power: | 0.3w |
High Quality Square Led Pixel Square UCS1903 Full Color Led Pixel Light
| Color Temperature:: | Full Color Led Module |
|---|---|
| Voltage:: | DC5V And 12V |
| Power: | 0.3w |

