All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel lamp ] Match 1120 Products.
DC12V Addressable Christmas Permanent Outdoor Eaves Light Smart House Exterior Led Pixel Eave Light
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Type: | LED |
High Quality Flexible Led Pixel Mesh Screen Outdoor Building Media Facade Point Light Led Net Screen Curtain
| Product Name: | Advertising Display Screen |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Adverting Display |
| Installation: | Hanging Installation |
Waterproof IP67 DC24V PC LED Point Light Outdoor LED Pixel Light for Landscape Decoration
| Body Material: | PC |
|---|---|
| Protection Level: | IP67 |
| Color: | RGB |
30mm RGBW LED Pixel Light IP67 Waterproof DC12V Outdoor Point Light for Building Facade
| Application: | Building Facade |
|---|---|
| IP Rating: | IP65 |
| Emitting Color: | Changeable |
Screen Outdoor Led Pixel Net Mesh Creative Customized IP67 Screen Advertising Led Display Screen Video Wall
| Application: | Outdoor Landscape |
|---|---|
| Diameter: | 20mm |
| Voltage: | 12v |
led point lights factory price ip67 outdoor waterproof 512 rgb point holiday christmas decoration lights led pixel
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| IP Grade: | Ip67 |
| Light Color: | RGB |
40mm DMX512 DC24V Programmable LED Pixel Light for Outdoor Waterproof Applications
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Led Source: | SMD3535 |
| Installation: | Back Sticking |
Good Quality 30mm RGBW LED Pixel Light UCS2904 1W DC12V 30mm Outdoor IP67 Waterproof LED Point Light
| Volt: | DC12V |
|---|---|
| Led Color: | Full Color |
| Emitting Color: | RGBW |
Factory Price Outdoor RGB Led Point Light Full Color 30mm DC12V IP67 Waterproof Led Pixel Lights
| Lightsource: | LED |
|---|---|
| Control: | DMX512 |
| Warrantly: | 2 Years |
modern waterproof IP67 12V vintage fence exterior lighting outside gate led eaves lamp outdoor wall lights
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |

