All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel lamp ] Match 1120 Products.
Miracle Bean 12MM 6898 IC LED Pixel RGB DC 5V 0.3W Waterproof IP67 For Channel Letter
| Voltage: | DC05V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Protection: | IP67 |
Programmable Pixel Led Point Light IP67 12V RGB PC Shell Glue Material 0.8W
| Application: | Landscape And Lighting Engineering |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Single Color Pixel Led Lighting SMD5050 Lifespan 30000H With CE ROHS Approval
| Optional Accessories: | Light Mist Mask |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
12v Led Point Light DMX512 0.75W RGB Color Waterproof For Large Pixel Screen
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask,sunshade |
|---|---|
| Power: | 0.75w |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Single Color Led Dot Lights 1.2W Addressable Matrix Bullet Pixel SMD3535 24V
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.2W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Miracle Bean Warm White Waterproof Led Pixel Light DC5V 12mm F8 IP67 PVC Shell Glue Material
| Voltage: | DC05V |
|---|---|
| Power: | 0.15W |
| Protection: | IP67 |
RGB Multi Color 30mm LED Decorative Lights IP68 for Tunnel , Stage , Cruises
| Delivery Time: | 5-7 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 100,000pcs per month |
0.5 Watt LED Point Light Outdoor SMD2835 12V Single Color 2 Years Warranty
| Optional Accessories: | Shell Color Is Consistent With Light Color |
|---|---|
| Power: | 0.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
IP67 0.8w Led Ceiling Spot Light SMD3535 12v RGB Color For Outdoor Decoration
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Transparent Mask LED Point Light Single Color 0.6w 12v 30000H Life Span SMD3535
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 0.6W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |

