All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel lamp ] Match 1120 Products.
Christmas LED Pixel Point Light 30mm RGB Waterproof Track Light
| Application: | Landscape And Lighting Engineering |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
48pcs RGB Addressable LED Pixel String Lights Waterproof for Christmas Tree
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Permanent Aluminum Track RGB 30mm 24V LED Pixel Lights for Outdoor Holiday Decor IP67 Rated
| Rated Power: | 0.75W |
|---|---|
| Lifespan: | 50,000hrs |
| Storage Temperature: | -20℃-80℃ |
LED Pixel Module DC12V 30mm Diameter IP67 RGB Outdoor Led Point Lights
| Application: | Landscape And Lighting Engineering |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Permanent Christmas Track Lights 30mm RGBW LED Pixel Light Outdoor Waterproof Pixel Led Point Pight
| Application: | Landscape And Lighting Engineering |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Miracle Bean 12mm IP67 Waterproof Single Color Led Pixel For Christmas Trees
| Application: | Christmas Trees,advertising Channel Letter |
|---|---|
| Power: | 0.12W-0.15W |
| Protection: | IP67 |
Miracle Bean Ucs1903 12mm IP67 Waterproof 12MM LED Pixel 12V Size 0.12w Single Color Advertising Application
| Application: | Advertising |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
40mm DC24v Outdoor LED Pixel Dots Dmx LED Dot Light For Facade Building
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
IP67 Permanent Holiday Decoration Light House DC9V 0.5W 25mm Outdoor Waterproof LED Point Lamp RGBW
| Product Name: | XH-H2502M9-C1a |
|---|---|
| Size: | 25*15.05mm |
| Lamp Power: | 0.5W |
Waterproof SMD3535 PC Profile 1.5W DMX512 LED Pixel Light for Building Bridge Point Lighting
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |

