All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel lamp ] Match 1120 Products.
Outdoor DC5V 12mm DMX512 Square LED Pixel Light With IP67 Protection And 160 Deg Viewing Angle
| Product Model: | XH-MD1201P05(RGBW) |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Power: | 0.4W |
Factory price 12mm RGB 24V perfect smart home lamp with LED flexible lamp strip
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 Meters |
| Voltage: | 24V |
40mm Smart Addressable LED Point Light IP67 Waterproof Pixel Lamp with 30,000 Hours Lifespan for Outdoor Facade Media Wall
| Model: | XH-H4006P24 |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Color Temperature(CCT): | R/G/B/2000-6500K |
48V 40mm PC Shell IP67 Waterproof LED Point Light RGBW Outdoor Building Facade Exterior Wall Decoration Pixel Lamp for Architectural Landscape Lighting
| Wattage: | 1.5W |
|---|---|
| Led Type: | SMD3535 |
| Perating Temperature: | -20°C To 60°C |
Customized 1 Chip 5050 0.25w LED Point Light White Single Color 20mm Pixel LED
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.25w |
| Lighing Source: | Epistar |
Bridge Architectural DMX512 Rgb Led Pixel Lights IP67 Waterproof
| Control: | DMX512 |
|---|---|
| Light Source: | 3in1 SMD3535*3 |
| Power: | 0.8W Per Light |
Single Color Led Pixel Lights 0.2W DC12V IP67 9mm Outdoor Waterproof Advertising Pixel Light
| Product Name: | XH-SMD09012 |
|---|---|
| Size: | 9MM |
| Voltage: | DC12V |
RGB Led Pixel Lights 0.3W DC5V IP67 12mm Outdoor Waterproof Advertising Pixel Light
| Product Name: | XH-HD1201P05 |
|---|---|
| Size: | 12MM |
| Voltage: | DC5V |
TTL6898RGB Led Pixel Lights 0.3W DC5V 12V IP67 12mm Outdoor Waterproof Advertising Pixel Light
| Product Name: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| Size: | 12MM |
| Voltage: | DC5V/12V |

