All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel lamp ] Match 1120 Products.
50mm DC24V 2W LED Pixel Light Full Color Rgbw Smd3535 6 Lamps IP67 LED Dot Programmable
| Item Type: | Point Lights |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |
30mm High Brightness LED Pixel Light with 0.5W Power and 160 Degree Beam Angle for Outdoor Landscape
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
5050 RGB IP67 30mm DC12v LED Point Light For Amusement Rides
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Rate Power: | 0.75w |
| Protection Class: | IP67 |
OEM ODM Multi Color 40mm RGB LED Point Light IP67 Led Light
| Input Voltage: | DC15V |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Lighing Source: | Epistar |
10cm Led Point Light IP67 DMX RGB 5050 Building Decorate Landscape Light Led Pixel Light
| Power: | 5W |
|---|---|
| LED Type: | 3in1 SMD3535*21 |
| LED Light Source: | Epistar |
30mm IP67 Waterproof RGB LED Pixel Light with DMX512 Control for Outdoor Building Lighting
| Model Number: | XH-G3003P12(RGB) |
|---|---|
| LED Light Source: | SMD3535 |
| Control System: | DMX512 |
Smart WiFi Outdoor RGBW LED Pixel Light IP67 Waterproof with 30,000 Hours Lifespan for Christmas Holiday Decor
| Model: | Led Point Light |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Storage Temperature: | -20℃- 60℃ |
Permanent Outdoor Led Lights Aluminum Profile IP67 Smart Wifi Controller House Exterio Christmas Holiday Rgb Led Pixel Light
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
OEM RGB Addressable Light UCS2904 Channel Profile 24V 50MM IP67 Christmas Holiday Festival Outdoor LED Pixel Point Light
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
Permanent Christmas 24V SMD3535 Waterproof IP67 Rgbw Party Lights Led Pixel Point Light
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |

