All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel lamp ] Match 1120 Products.
DMX512 DC12V Waterproof IP67 SMD3535 0.75W 30mm Pixel LED For Project
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Beam Angle: | 120 |
Yellow IP67 1chip SMD 5050 LED Point Light 20mm LED Backlight For Amusement
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| LED Chip: | SMD 5050 |
| Model: | G2001MY12 |
High Lumen LED Sign Backlight Modules IP65 Water Resistant For LED Sign Box
| Workiing Votlage: | DC12V |
|---|---|
| Rate Power: | 0.72W |
| Protection Clas: | IP67 |
0.48W Super Bright Square LED Sign Modules For LED Edge Lighting
| Packaging Details: | Paper Box packing |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
PC Shell UV Protect RGB Pixel Strings XH6897 IC For Landscape Lighting
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Protection: | IP67 |
Miracle Bean PC Shell 1.5W 24V 40mm IP65 pixel led light
| Keyword: | RGB LED Pixel |
|---|---|
| Color: | RGB Full Color |
| Matrial: | PC Shell |
Waterproof RGBW 50MM 2W 24V SMD 3535 Pixel Point Light
| Keyword: | RGB LED Pixel |
|---|---|
| Power: | 2W |
| Working Voltage: | DC24V |
SMD 3535 100LM/W 1.5W 24V IP65 50mm Rgb Led Module
| Keyword: | RGB LED Pixel |
|---|---|
| Color: | RGB Full Color |
| Warranty: | 3 Years |
IP67 Waterproof 1.2W 24V 40mm rgb led module
| Working Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 1.2W |
| Keyword: | RGB LED Pixel |

