All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel lamp ] Match 1120 Products.
Outdoor RGB LED Pixel Lights Waterproof IP67 Led Aluminum Track Lighting 40mm DC24V for House Permanent Christmas Holiday Lights
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
Miracle Bean 30mm SMD5050 DC12V IP67 LED Point Light Advertising Led Light
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB |
| Input Volt: | 12V |
Holiday LED Pixel Point Light DC12V SMD3535 RGBW Chasing Light Round 30mm Smart Christmas Permanent Residential Light
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Viewing Angle: | 120 |
| LED Chip: | SMD3535 |
SMD2835 Experience 0.6W Outdoor Waterproof Single Color Ip67 30mm DC12V Round LED Pixel Point Light
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2835 |
| Certificates: | CE FCC ROHS |
IP67 12mm 5V RGB Full Color Led Modules Outdoor Advertising Lighting For Signs
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rated Power: | 0.3W |
| Color: | RGB Full Color |
50mm IP67 Waterproof RGBW LED Pixel Light with DMX512 Control for Outdoor Building Facade Decoration
| Application: | Building Facade |
|---|---|
| Lamp Body Material: | PC |
| Warranty(Year): | 3-Year |
20mm 12V 0.3W Led Point Light SMD5050 For Outdoor Lighting Project
| Item Type: | Point Lights |
|---|---|
| Color: | Red,green,blue,yellow,white |
| SMD: | 5050 |
RGB Full Color SMD5050 DC12V 3 LED Point Light With DMX Controller
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Lighing Source: | Epistar |
LDMX Waterproof IP67 Outdoor ED Point Light LED Sign Pixel Lights
| IP: | 67 |
|---|---|
| Volt: | DC12V |
| Shell: | Bayer Of Germany |
Epistar 30mm 0.75W Waterproof IP67 Pixel Led Light With 2 Years Warranty
| Power: | 0.75W |
|---|---|
| Size: | 30mm |
| IP Grade: | 67 |

