All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel lamp ] Match 1120 Products.
Miracle Bean 12mm Rgb BIS Certificate WS2811 1903 Led Pixel Light RGB Waterproof Led String 5V 12 V 50pcs
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Voltage: | DC5V/12V |
| Shell Material: | PVC+glue |
Led Pixels Module Led Pixel Point Light Programmable Outdoor LED Lighting
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
AB Differential LED Point Light DMX512 1w IP67 RGBW 12v 30000hrs Life Time
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Miracle Bean LED Point Light SMD3535 1.2w Single Color DC 24v CE ROHS Approval
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.2W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
RGBW Color DC12v Led Point Light PC Shell Glue Material 1-1.5w Long Lifespan
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1-1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Waterproof Led Outdoor Spot Light 1.5 Watt SMD3535 DMX512 24V For Landscape
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
2W Round Led Module SMD3535 RGBW DMX512 24V High Brightness 3 Years Warranty
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 2W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Programming Outdoor Facade Lighting IP67 Pixel 30mm 5050 3535 RGB LED Pixel Light
| Optional Accessories: | Deep Mist Mask |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
6pcs SMD3535 Dmx Control RGB IP68 Full Color Digital Rgb Led Pixel Module Light For Outdoor Facade Lighting
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
48pcs 20MM Outdoor Waterproof IP67 Led Pixel Light With Red/green/blue/yellow/white/warm White
| Optional Accessories: | Light Mist Mask |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |

