All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel lamp ] Match 1120 Products.
Twinklight Wholesale Outdoor 100mm Permanent Christmas Holiday RGBW Point Light DC24V Led Pixel Lights
| Storage Temperature: | -20-60° |
|---|---|
| Working Lifetime: | 30000H |
| Lamp Power: | 5.8W |
IP67 Outdoor Waterproof RGB 50mm Decorating Building DC24V Led Pixel Point Light
| Body Material: | Pc |
|---|---|
| Certificates: | CE ROHS FCC |
| Protection: | IP67 |
RGB Full Color Led Pixel Lights 12MM Led Pixel Strings 0.3W IP67 Internal Protection
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Lighing Source: | Epistar |
| Color: | RGB Ful Color |
Miracle Bean BIS Certificate Pixel Led Light 5V Waterproof 9mm IP67 Single Colors Led Pixel Light Led Signs Module
| Emitting Color: | R/G/B/W/Y |
|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Material: | Pc+glue |
30mm Outdoor Green DC24V 0.6W IP67 Pixel Led Light XH6897 Controlling
| Model: | G3006MG24 |
|---|---|
| Color: | Green |
| Voltage: | DC24V |
Bullet Type 12MM Led Pixel , F8 DC05V RGB full Color LED Pxiel String Light
| Input Voltage: | DC05V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Lighing Source: | Epistar |
IP67 Waterproof SPI RGB 12MM LED Pixel Miracle Bean 5V 12V Led Pixel Light
| Working Voltage: | DC5V 12V |
|---|---|
| Power: | 0.15W 0.3W |
| Protection: | IP67 |
IP67 Waterproof 12MM LED Pixel Light 6898 RGB Miracle Bean 5V 12V
| Working Voltage: | DC5V 12V |
|---|---|
| Power: | 0.15W 0.3W |
| Protection: | IP67 |
12mm Addressable Pixel light Square Shape LED Pixel Modules
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Input Voltage: | 5v |
| Colour Temperature: | RGB |
Epistar DC05V F5 Green LED Pixel Light For LED Channel Letter CE ROHS
| Model: | XH-HD0901MG12 |
|---|---|
| LED: | F5 |
| Color: | Green |

