All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel ] Match 2045 Products.
Full Color Dc5v Rgb 0.3w 12mm Led Pixel With Pvc Shell + Pu Inside
| Working Voltage: | DC05V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Protection: | IP67 |
XH-H3003M12 Waterproof IP65 30mm DMX512 RGB LED Pixel
| Power: | 0.8W |
|---|---|
| Color: | RGB Full Color |
| Protection: | IP65 |
Miracle Bean EPISTAR IP67 12V 0.15W 9mm Led Pixel String Lights
| Installation: | Drilling Holes |
|---|---|
| HS Code: | 9405409000 |
| Emitting Color: | R/G/B/W/Y |
Addressable 40MM 50MM Dmx Rgb Led Pixel Point Logo Light Sign Led Amusement Lighting
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1W/1.2W/1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Channel Letter Square LED Pixel String DC5V WS2811 Square 12mm Diffused
| Type: | LED Modules |
|---|---|
| Chip Material:: | Epistar |
| Application: | Outdoor And Indoor Decoration |
IP67 0.3W Led Pixel Point Light Waterproof SMD3535 25mm RGB Miracle Bean
| Name: | Led Pixel Light |
|---|---|
| Size: | 25mm |
| Material: | PC Unti-UV |
RGB Miracle Bean Led Pixel Point Light Waterproof IP67 0.75W SMD3535 IC 8516 25mm
| Name: | Led Pixel Light |
|---|---|
| Size: | 25mm |
| Material: | PC Unti-UV |
25mm RGB Led Pixel Point Light Waterproof IP67 0.75W SMD3535
| Name: | Led Pixel Light |
|---|---|
| Size: | 25mm |
| Material: | PC Unti-UV |
Waterproof RGB LED Pixel Point Light IP67 0.75W DC12V SMD3535 30mm 30000H RGB
| Product Name: | Led Pixel Light |
|---|---|
| Length: | 30mm |
| Material: | PC Unti-UV |

