All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel ] Match 2045 Products.
Miracle Bean Advertising Letter Led Pixel String Lights 9mm Drilling Holes IP67
| Size: | 9mm |
|---|---|
| Application:: | Advertising Channel Letter |
| Color: | Red/Green/Blue/Yellow/White |
12mm Clear Led Pixel Light SMD5050 RGB Round Head Led Pixel Module
| Viewing Angle(°): | 120 |
|---|---|
| Luminous Intensity: | 30lm |
| Feature: | Square Led Pixel Light |
Miracle Bean Single Color 9mm Blue Smd5050 Waterproof LED Pixel Light For Outdoor Decorative Display
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
|---|---|
| Usage: | Led Pixel Light |
| Shape: | Round |
XH-MD1201MB12 outdoor and waterproof square led pixel 12v0.3w5.0gIP67
| Control: | MB |
|---|---|
| Software: | LED Edit, Madrix,etc |
| Working Voltage: | 0.3w |
30mm Miracle Bean Brand RGB LED Pixel Full Color DC12V 0.8W
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Protection: | IP65 |
24V 60mm IP65 RGBW LED Pixel Angle 120° 1.5W Working Voltage DC24V Matrial PC Shell
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Color: | RGB Full Color |
| Keyword: | RGB LED Pixel |
High Cri and RGB LED Pixel 20mm Aluminum Track LED Point Light for Popular Outdoor Christmas Decoration
| Material: | Aluminum |
|---|---|
| Body Material: | PC |
| Warranty: | 2 Years |
Factory Price Christmas Holiday Led Smd3535 Outdoor Permanent Led Pixel Point Lights
| Prouct Name: | RGB LED Point Light |
|---|---|
| Color Temperature: | Green(520-525) |
| Keyword: | LED Pixel Point Light |
Waterproof Smd3535 Permanent Christmas Holiday Led Pixel Point Lights For Outdoor IP67 Protection
| Item Type: | Point Light Source |
|---|---|
| Emitting Color: | RGB Multi Colors |
| Item: | 30mm Led Pixel Light |

