All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel ] Match 2045 Products.
0.75W RGB Full Color 12V IP67 Waterproof LED Pixel for Outdoor Lighting
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Protection: | IP67 |
Led IP67 Point Lights RGB 12mm DC5V Led Pixel Lights for Facade Building Lighting
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Certificates: | CE Rohs |
| Ic Chip: | SPI |
Bullet DMX Full Color Outdoor digital rgb LED pixels 12mm diameter CE , ROHS
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Lighing Source: | Epistar |
| Color: | RGB |
Full Color SMD 5050 0.3W 100LM/W 20mm LED Pixel Module
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Protection: | IP67 |
PC Shell IP67 0.3W 100LM/W 20mm LED Pixel RGB Light
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Protection: | IP67 |
Landscape IP67 DC 5V 0.3W 20mm RGB LED Pixel Light
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Protection: | IP67 |
25mm Miracle Bean Brand RGB LED Pixel Full Color DC5V 0.15W
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.15W |
| Protection: | IP67 |
Factory Direct Sale 25mm Miracle Bean Brand RGB LED Pixel Full Color
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Protection: | IP67 |
Hight Quality 0.75w 12v Dmx512 Rgb Led Pixel H2503P12
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Lamp: | 3535 |
| Power: | 0.75W |

