All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led lamp ] Match 1048 Products.
Led Point Light DC24v 50mm IP67 RGB RGBW Programmable For Holiday Event Decoration
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Led Point Light Gorgeous Holiday Lighting Waterproof Smart Outdoor Lights
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
30mm 24V RGB LED IP67 Outdoor Programmable Point Lights for Landscape
| Application: | Landscape And Lighting Engineering |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
0.3W 20mm DC5V 1903 DMX512 Addressable RGB Module
| Product Name: | RGB Led Pixel Light |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| LED Light Source: | SMD 5050 |
Multicolor LED Outdoor Facade Lighting 10cm Pixel Programmable RGB Lights For Amusement
| LED Light Source: | SMD3535 |
|---|---|
| IC Chip: | DMX512 |
| Diameter: | 100mm |
IP67 12v Permanent Christmas Holiday Outdoor Point Lighting 30mm Led Smd3535 Rgb Led Pixel Point Light Source
| Product Name: | LED Point Light |
|---|---|
| Model Number: | XH-H3003P12 |
| Item: | 30mm Led Pixel Light |
40mm IP67 LED Point Light Source Waterproof Pixel Light Smart Control Programmable RGB Building Facade Bridge Landscape Decoration Lighting
| Work Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Function: | Decorative |
High Brightness RGB 50mm LED Point Light Source Easy Installation Addressable Design Stage Building Facades Landscape Lighting
| Protocol: | SPI Protocol |
|---|---|
| Lightsource: | LED |
| Display Method: | RGBW/ RGB |
100W Output Power CE ROHS Certification 12V/24V 24W/36W/60W/150W Waterproof AC DC Cabinet IP67 for LED Lighting 110V
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
Waterproof Constant Voltage LED Driver 60W-400W AC 100-265V to DC 12V/24V Switching Power Supply
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |

