All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led lamp ] Match 1048 Products.
Factory Direct Sale Ultrathin Silent Led Switching Power Supply Led Driver Switch 110-240V Wide Voltage Power Supply
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
Durable and Energy-Saving LED Power Supply 12V 24V for Indoor Outdoor Led Light Module Point Source Light
| Protection: | Waterproof IP67 |
|---|---|
| Dimming Control: | None |
| Enclosure: | Oxidation Stainless Aluminium Shell |
Wholesale Ultra-Thin Slim 12V/24V LED Driver 100W 200W 400W AC-DC Switching Power Supply for LED lights
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
High Efficiency LED Driver Power Supply Waterproof IP67 LED Mesh Screen LED Module LED Point Light 110-240AC Constant Voltage
| Storage Temperature: | -40°C To +60°C |
|---|---|
| Outlook: | Enclosed Waterproofness |
| Packing: | 10pcs/ctns |
Waterproof Permanent IP67 Led Light Module RGB Stable Pixel Lights LED Point Source Light Outdoor Decor
| Viewing Angle: | 120° |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Voltage: | DC24V |
LED Point Lights Outdoor IP67 RGBW Pixel Light for Building Facade Bridge Lighting, Landscape Illumination and Architectural Decoration
| Smd Type: | 3535 |
|---|---|
| Led Light Source: | SMD3535 |
| Delivery: | Within 7 Days |
LED Point Lights Outdoor Waterproof RGB Programmable Pixel Light Source for Building Facade Media Lighting Advertising Decoration DMX Control High Brightness Easy Installation
| Item Type: | Point Lights |
|---|---|
| Rate Power: | 0.75W |
| Display Method: | RGBW/ RGB/W |
High Brightness LED Point Lights Durable Point Source Light Outdoor Decoration IP67 DC12V for Landscape Commerical Building
| Body Material: | PC |
|---|---|
| Type: | LED |
| Light Source: | SMD3535*6 |
PC Shell Single Color 50mm Miracle Bean Outdoor Waterproof Light DC24V IP67
| Product Name: | XH-H5006M24-B1a |
|---|---|
| Led Source: | SMD3535 |
| Color: | Single Color |
12V 24V 36V Waterproof IP67 Long Distance Transmission LED Pixel RGBW Point Lights Christmas Decorative Outdoor Building Facade Lighting
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |

