All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2148 Products.
Permanent Christmas Light Led Smd3535 DMX 512 12V RGB Digital 30mm Addressable Led Pixel Point Light 120° Beam Angle
| Beam Angle: | 120° |
|---|---|
| CRI: | >80 |
| Product Name: | LED Point Light |
Building Facade Lighting 1.5W 12v 24v Led Point Pixel Led Light Dmx Led Pixel 30mm 40mm Led Lights
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1W/1.2W/1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
SMD3535 Led Pixel Point Lights Miracle Bean 30mm High Brightness Waterproof IP67 1W RGB+W
| Name: | Led Point Light |
|---|---|
| Power: | 1.2W |
| Protection: | Waterproof |
Factory hot sale programmable RGBW DMX512 amusement park permanent christmas pixel led point lights Led
| Product Name: | Led Amusement Park Light |
|---|---|
| Beam Angle: | 120° |
| CRI: | Ra>80 |
RGB LED Pixel Point Light Waterproof Dimmable Kits Display Pixel Rgb 5050 Full Colors 3 Light Led Modules
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Wholesale 24V SMD3535 IP67 Single And RGB Color Changing Programmable LED Pixel Chain Light With Controller
| Product Nmae: | XH-K3006P24-A1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 1.5W |
Diameter 50mm IP67 24v RGBW LED Pixel Point Lights for Outdoor Christmas Holiday
| Product Nmae: | XH-K5006P24-A1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 1.5W |
High Standard SMD2835 Input LED Light Module Injection High Voltage LED Module For Light
| Size: | 66mm |
|---|---|
| Weight: | 7g |
| LED Quantity: | 1 |
LED Pixel Point Light Waterproof 5050 SMD Smart LED RGB Outdoor Decoration
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Waterproof Ip65 12V Smd 3535 Led Light Module Light Manufacturers Led Modules For Signs
| Size: | 78mm |
|---|---|
| Weight: | 16g |
| LED Quantity: | 1 |

