All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2148 Products.
Waterproof Ip65 12V Smd 3030 Led Light Module Light Manufacturers Led Modules For Signs
| Weight: | 8g |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Luminous Flux: | 360LM |
Permanent 20mm RGBW Plastic Pixel LED Eaves Lights for Outdoor Eave Decoration Lighting
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Qty/string: | 30pcs/50pcs/100pcs |
High Brightness 66LM Waterproof LED Light Modules Outdoor Smd5050 12V Cold White Injection
| Weight: | 8g |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Luminous Flux: | 66LM |
WS2811 RGB Pixel LED String Lights 5V 12V Programmable 12mm Smart Full Color Pixel LED
| Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years,3years Warranty |
| Application: | DMX Lighting Solution |
RGB P62.5 High brightness pixel led screen led mesh video curtain waterproof flexible display led scream
| Product: | Led Display Scream |
|---|---|
| Control: | Dmx512 |
| Size: | 25mm/PCS |
Blue IC16716 9mm 0.1W Addressable Led Light String
| Rated Power: | 0.1W |
|---|---|
| Output Voltage: | DC5V |
| IC Model: | IC16716 |
miracle bean 9mm IP67 12V Pixel Led Dot Light Led Signage Letter Light
| Product Name: | Green,blue,yellow,white,red |
|---|---|
| Size: | 9mm Pixel Light |
| Shape: | Bullet |
Miracle Bean waterproof IP671.2W smd2835 DC12V RGB led lighting module
| Weight: | 8g |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Luminous Flux: | 120LM |
High Brightness 66LM Waterproof 3 LED light modules Outdoor smd5050 12V Cold White injection Led Module
| Weight: | 8g |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Luminous Flux: | 66LM |
Outdoor LED Pixel Point Light Source Set Kit Dream Color Christmas Lights PC Shell Glue CE Certified
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |

