All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2148 Products.
Outdoor IP67 40mm Pixel LED Point Light with High Brightness and DMX512 Control
| Usage: | Outdoor Building Landscaping Lighting |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| IP Grade: | IP67 |
Outdoor magic RGB SMD5050 1.5W DC24V Operating Voltage Smart home pixel eave lights
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Exterior Holiday Rgbw 24V LED Eave Lights Outdoor Waterproof Pixel Point Light
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
RGB Multi Color Changing LED Pixel Point Light for Building House Outdoor Lighting 24V IP67 Waterproof 50mm
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| Color: | RGB Multi Color Changing |
SMD5050 1.5W RGB LED Pixel Point Light for Outdoor Lighting 50mm Building House IP67 Waterproof 24V
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| Color: | Rgb |
RGB Multi Color Changing LED Pixel Point Light 24V SMD5050 50mm for Building House IP67 Waterproof Outdoor Lighting
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| Color: | RGB Multi Color Changing |
DC12V Addressable Christmas Permanent Outdoor Eaves Light Smart House Exterior Led Pixel Eave Light
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Type: | LED |
LED Pixel Point Light Sourse Outdoor Building Lighting IP67 24V 50mm 1W Outdoor 1800K-6500K
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Item Type: | Point Light Source |
| Viewing Angle: | 120 |
LED Pixel Point Light Sourse Outdoor Building Lighting IP67 24V 50mm 1.5W Outdoor RGB
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Item Type: | Point Light Source |
| Viewing Angle: | 120 |
2904 RGBW Led Point Light IP67 Outdoor Waterproof 1903 RGB LED Light String
| LED Light Source: | SMD3535 |
|---|---|
| Cover: | Transparent Shell/milky Shell |
| Application: | Family House,LANDSCAPE, Building Facade |

