All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2148 Products.
Permanent Christmas Led Pixel Point Light 40mm 50mm DC24V 2W RGBW Aluminum Profile
| Item Type: | Point Lights |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |
2W RGB Permanent Led Pixel Point Light 20mm 30mm 40mm 50mm DC24V Aluminum Profile
| Item Type: | Point Lights |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |
2W RGB Permanent Led Pixel Point Light 20mm 30mm 40mm DC24V Aluminum Profile
| Item Type: | Point Lights |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |
3535 LED Light Source 30mm 12v Outdoor RGB LED Point Lights For Amusement
| Application: | Indoor Lighting |
|---|---|
| Beam Angle: | 120° |
| CRI: | >80 |
Permanent Holiday Christmas RGB Pixel Led App Smart Controller Decoration Led Point Lights
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Color: | Gray |
| Diameter: | 50mm |
Led Aluminum Channel Aluminum Profile track lighting For LED Pixel Point Light 50MM christmas holiday
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Diameter: | 50mm |
| IP Grade: | IP67 |
IP67 Outdoor Led Pixel Point Light String for Holiday Smart Christmas Decorations
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Outdoor LED Pixel Point Light Aluminum Channel Profile Track 50mm Diameter IP67 Waterproof Building Lighting
| Product Nmae: | XH-K5012P24-A1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 3W |
Custom LED Point Light Source IP67 DC36V Waterproof 2W Long Distance Transmission Long Lifespan LED Light Module
| Viewing Ang: | 120° |
|---|---|
| Storage Temperature: | -20-60° |
| Waterproof: | IP67 |
Custom LED Point Light Source IP67 DC36V Waterproof 2W Long Distance Transmission Long Lifespan LED Light Module
| Viewing Ang: | 160° |
|---|---|
| Storage Temperature: | -20-60° |
| Waterproof: | IP67 |

