All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2037 Products.
Outdoor RGB P100 LED Mesh Curtain LED Net Screen Video Display
| Product Model: | XH-G3003P12 |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Light Angle: | 160 Degree |
Outdoor Waterproof Single Color Led Module Miracle Bean Ip65 1.2w
| Product Name: | 66-5630-1.2W |
|---|---|
| Working Voltage: | DC12V |
| Power: | 1.2W |
P10 Transparent LED Display Screen Full Color High Brightness For Building Glass Window
| Product Model: | XH-JHP-P10 |
|---|---|
| Pixel Density: | 10000Dot/㎡ |
| Power: | 600W/m2 |
ODM OEM Transparent LED Display Screen High Brightness 10000dot/M2 Cluster Control
| Product Model: | XH-JHP-P10 |
|---|---|
| Pixel Density: | 10000Dot/㎡ |
| Power: | 600W/m2 |
Advertising P20 Flexible Transparent LED Film Super Slim With PCB Board Easy Installation
| Product Model: | XH-JHP-P20 |
|---|---|
| Pixel Density: | 2500Dots/㎡ |
| LED Devices: | SMD2121RGB-IC |
RGB Color LED Transparent Film Screen Indoor / Outdoor Display Video Screen
| Product Model: | XH-JHP-P4 |
|---|---|
| LED Device: | WE1314RGB-IC |
| Operating Voltage: | DC5V |
Outdoor Advertising Ultra Thin Crystal Screen P16 RGB Flexible Transparent LED Screen
| Product Model: | XH-JHP-P16 |
|---|---|
| Pixel Density: | 3906Dots/㎡ |
| LED Devices: | SMD2121RGB-IC |
Outdoor P20 Transparent LED Film Display For Advertising Shopping Mall / Media Facade
| Brightness: | 1500cd/㎡ |
|---|---|
| Control System: | DMX512 |
| Gray Scale: | 16bit |
Business Transparent Glass P10 LED Display Screen Adhesive LED Transparent Film Screen
| Brightness: | 1500cd/㎡ |
|---|---|
| Control System: | DMX512 |
| Gray Scale: | 16bit |
DC5V RGB Flexible Transparent LED Film Indoor Lighting Ultra Thin LED Screen P10
| Product Model: | XH-JHP-P10 |
|---|---|
| Pixel Density: | 10000Dots/㎡ |
| LED Devices: | SMD1314RGB-IC |

