All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2037 Products.
LED Amusement Park Lighting Decoration Lighting 50mm 5050RGB 2W DC12V
| Product Name: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Size: | 50*H23mm |
| Lamp Power: | 2W |
53mm 2W DC12V RGB LED Amusement Light Fairground Cabochon Lights Funfair Lighting
| Product Name: | XH-D53S12 |
|---|---|
| Size: | 53*H28mm |
| Lamp Power: | 2W |
Advertising LED Transparent Film Screen LED Video Wall P8 Indoor Glass Wall LED Display
| Control System: | NovaStar/Linsn/Colorlight |
|---|---|
| Installation: | Hanging/Stacking/Floor Standing |
| Ip Rating: | IP64 |
33mm 1W DC12V RGB LED Amusement Light Fairground Cabochon Lights Funfair Lighting
| Product Name: | XH-D53S12 |
|---|---|
| Size: | 30*H18mm |
| Lamp Power: | 1W |
50mm 5050RGB LED Amusement Park Lighting 2W DC12V Decoration Lighting
| Product Name: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Size: | 50*H23mm |
| Lamp Power: | 2W |
LED Amusement Park Light Decoration Lighting 60mm 5050RGB 2W DC12V Decorative Lights
| Product Name: | XH-D60S12 |
|---|---|
| Size: | 60*H28mm |
| Lamp Power: | 2W |
Hot selling ultra-thin color flexible LED transparent film screen for shopping mall glass or shop windows
| Product Model: | XH-JHP-P4 |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB |
| Viewing Angle: | 160° |
LED Amusemen Lamp Park Light 60mm 5050RGB 2W DC12V Decorative Lights
| Product Name: | XH-D60S12 |
|---|---|
| Size: | 60*H28mm |
| Lamp Power: | 2W |
Waterproof LED Point Light Source 5W 100*38mm PC Shell DC36V IP67
| Product Name: | XH-G10021P36(RGB)-B1a |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Size: | 100*38mm |
P6 LED Flexible Transparent Crystal Film Display Advertising Screen For Glass Door Shopping Mall
| Product Model: | XH-JHP-P16 |
|---|---|
| Pixel Density: | 3906Dot/㎡ |
| Pixel Pitch: | P16 |

