All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2037 Products.
Constant Voltage 20W LED Power Supply
| Packaging Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
P50 P100 LED Screen Outdoor SMD3535 25mm Pixel 0.75w Led Mesh Curtain
| Place Of Use: | Outdoor |
|---|---|
| Pixel Diameter: | 25mm |
| Pixel Led: | 3led |
P16 DC5V RGB Color LED Transparent Film Screen For Indoor Installation
| Product Model: | XH-JHP-P16 |
|---|---|
| Size: | 480*960mm |
| Color: | RGB |
LED Display Screen P4 Indoor Glass Window LED Transparent Film Screen
| Product Model: | XH-JHP-P4 |
|---|---|
| Size: | 240*960mm |
| LED Device: | 1314RGB |
High Transparency P4 240*960 LED Transparent Film Screen For Indoor Glass Window
| Product Model: | XH-JHP-P4 |
|---|---|
| Size: | 240*960mm |
| LED Device: | 1314RGB |
DC 5V 60 W 330mA Constant Voltage LED Power Supply with 2 YEAR Warranty
| Packaging Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W:16KGS N.W.:15KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
100W Constant Voltage LED Power Supply Over Load Protection DC12V/24V 2 Years Warranty
| Packaging Details: | 44*33*45CM |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 7-10 working days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram,Paypal |
Waterproof Constant Voltage LED Power Supply 60W Over Load Protection 2 Years Warranty
| Packaging Details: | 44*33*45CM |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 7-10 working days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram,Paypal |
100W LED Switching Power Supply Non - Waterproof Transformer AC90-130V/170-250v
| Output Power: | 100W |
|---|---|
| Input Voltage: | 90-130V/170-250A |
| Output Current: | 8.3/4.2A |
16.7A/8.3A 12V 24v 200w Constant Voltage Led Power Supply
| Output Power: | 200W |
|---|---|
| Input Voltage: | 90-130V/170-250A |
| Output Current: | 16.7/8.3A |

