All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2037 Products.
Wifi LED Smart Recessed Downlight Adjustable Surface Mounted 400LM SPI USC2904 Indoor Magnetic Lighting
| Packaging Details: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
DMX512 Control LED Mesh Curtain Display Screen with 160 Degree Beam Angle and SMD3535*3 LED
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Control: | DMX512 |
P3.91*7.8 Transparent Screen High Brightness Pixel Full Color HD LED Display Panel Screen
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 8 Kg |
| Cabinet Size: | 1000mm X 1000mm |
40W AC90 - 130V Constant Voltage LED Power Supply 12V DC , Waterproof LED Driver
| Packaging Details: | 47*24*17.7CM/45PCS G.W:14KGS N.W.:13KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
50mm DC24V Outdoor Waterproof LED Point Light 3W IP67 SMD3535
| Product Name: | XH-H5012P24(RGB)-B1a |
|---|---|
| LED Source: | SMD3535 |
| Warranty: | 2 Years |
200W Led Driver AC DC12V 24V Switching Power Supply For Led Strip Light Tin Box
| Output Power: | 200W |
|---|---|
| Output Current: | 16.7/8.3A |
| Input Voltage: | 90-130V/170-250A |
Miracle Bean SMD3535 Waterproof RGB LED Point Light IP67 DC12V 25mm
| Product Name: | XH-H2503P12-C1a |
|---|---|
| Chip Source: | SMD3535 |
| Color: | RGB |
Light And Thin RGB Color LED Transparent Film Screen For Large Buildings
| Product Model: | XH-JHP-P10 |
|---|---|
| Viewing Angle: | 160° |
| Module Weight: | 4Kg/㎡ |
600W 500W 400W 300W 200W 150W 100W 60W Waterproof Led Power Supply 12V 24V Ip67 Led Driver
| Input Voltage: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| Output Power: | 400W |
| Output Current: | 16.6/33.3A |
Constant Voltage LED Power Supply Driver
| Packaging Details: | 47*24*17.7CM/45PCS G.W:14KGS N.W.:13KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |

