All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2036 Products.
P3.9-7.8 Outdoor LED Grille Display Panel for Building Facades High Brightness & Lightweight Design
| Max Power Consumption: | 800W |
|---|---|
| Working Temperature: | 20ºC~+50ºC±10% |
| Input Voltage: | AC110-220V |
High Transparency High Brightness Transparent Mesh Led Display Screen for Shopping Mall Supermarket Glass and Windows
| Protection Level: | IP65 |
|---|---|
| Cabinet Material: | Aluminum |
| Pixel Configuration: | SMD1921 |
IP65 Protection Level Full Color Indoor LED Grill Screen Transparent Wall Display Ideal for Indoor Settings
| Protection Level: | IP65 |
|---|---|
| Cabinet Material: | Aluminum |
| Led Component: | SMD1921 |
Flexible LED Grille Screen for Large-Scale Outdoor Installations – Easy Maintenance & High Quqlity
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Display Function: | Video |
| Ip Rating: | IP65 |
Outdoor P2.6 Full Color LED Grille Screen IP65 Transparent Shopping Malls and Subway Display
| Protection Level: | IP65 |
|---|---|
| Cabinet Material: | Aluminum |
| Led Component: | SMD1921 |
High Brightness Transparent LED Digital Signage for Self-Service Business Advertising Digital Window Poster Screen
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
|---|---|
| Control System: | Nova/Linsn/Colorlight |
| Led Type: | SMD |
Indoor P2.6 Full Color LED Transparent Digital Poster for Shopping Mall Advertising Screens Window Displays Animation Function
| Cabinet Size: | 1000mm X 1000mm |
|---|---|
| Display Function: | Video |
| Led Chip: | Epistar/Slian |
Outdoor Transparent LED Mesh Display – Waterproof Full Color Grille Screen
| Color Temperature: | Adjustable |
|---|---|
| Control System: | Wireless |
| Usage: | Outdoor |
Transparent High Brightness Advertising IP67 RGB P3.91 Window Outdoor Indoor LED Grille Film Display
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 8 Kg |
| Cabinet Size: | 1000mm X 1000mm |
Easy Installation Ultra-Thin See Through Full Color High Brightness RGB Transparent Outdoor Grille LED Screen Display
| Protection Level: | IP65 |
|---|---|
| Cabinet Material: | Aluminum |
| Led Component: | SMD1921 |

