All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2129 Products.
DC 30V - 60V 330mA Constant Current LED Switch Power Supply for LED Outdoor Downlight
| Packaging Details: | Paper Box Packing |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
AC 90 - 130V 10W CCTV Constant Voltage LED Power Supply Transformer For LED Strips
| Packaging Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Outdoor Constant Voltage LED 18V AC DC Power Supply For LED Channel Letters
| Packaging Details: | 47*24*17.7CM/45PCS G.W:14KGS N.W.:13KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Constant Voltage 12V 24V LED Power Supply 50Hz - 60HZ 100W Switch Mode
| Input Voltage: | AC90-130V/ 170-250V |
|---|---|
| Material: | Iron Shell |
| Efficiency: | 85% |
Short Circuit Protection LED Waterproof Driver , 12V 2.5A Switching Power Supply
| Packaging Details: | 475*250*145CM/100PCS G.W:13KGS N.W.:12KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
12V 40 Watt Waterproof LED Power Supply
| Material: | Aluminum Alloy Shell |
|---|---|
| Protection: | Waterproof IP67 |
| Warranty: | 2 Years |
Outdoor Waterproof 48W DC12V LED Mesh Screen SMD3535 DMX512 With IP67
| Product Model: | XH-CXG3003P12(RGB)-P125 |
|---|---|
| LED Source: | SMD3535 |
| Power: | 48W |
Miracle Bean RGB P100 Flexible LED Mesh Screen Outdoor DC12V SMD5050
| Product Model: | XH-G2001-10 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Size: | 1000mm*1000mm |
DC12V RGB 30mm Flexible LED Mesh Screen Outdoor Waterproof IP67 80W
| Product Modell: | XH-H3003-10 |
|---|---|
| Size: | 1000mm*1000mm |
| Color: | RGB |
Waterproof150W Constant Voltage LED Power Supply For CCTV , 24V LED Driver
| Color: | Grey |
|---|---|
| Working Temperature: | -30℃--+50℃ |
| Protection Class: | IP67 |

