All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2129 Products.
0.3W 20mm DC5V 1903 DMX512 Addressable RGB Module
| Product Name: | RGB Led Pixel Light |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| LED Light Source: | SMD 5050 |
Super Colorful Effect Front Sign Letters For Amusement Park , Club , Bar
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |
IP67 400W 500W 600W Ac To Dc Switching Power Supply
| Output Power: | 400W/500W/600W |
|---|---|
| Input Voltage: | 90-130V/170-250A |
| Output Current: | 16.6/33.3A |
12V 24V AC To DC 20.8A 250W Switching Power Supply
| Output Current: | 20.8A/10.4A |
|---|---|
| Output Power: | 250W |
| Input Voltage: | 90-130V/170-250A |
Large Building Window Glass Video Wall Indoor Outdoor Flexible Transparent Curtain Wall Advertisement Leddisplay screen
| Color Temperature: | RGB |
|---|---|
| Gray Scale: | 16bit |
| Input Voltage: | AC220V |
50mm DC36V IP67 Waterproof LED Point Light innovative lighting technology for large scale indoor applications
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Certification: | CE FCC EPR ROHS |
| Input Voltage(v): | DC36V |
12W RGBW Recessed Anti-Glare Downlight LED Trimless 400LM for Commercial and Home Lighting
| Packaging Details: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Recessed Adjustable Downlight Dimmable LED 20W RGBW 400LM SPI USC2904
| Packaging Details: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
high quality transparent glass full color DC5Vwith aluminum double sided glass indoor display
| Pixel Style: | P20/P10/P8/P6/P4 |
|---|---|
| Control System: | Nova/Linsn/Colorlight/DBStar |
| Operating Voltage: | DC5V |
Factory Price Full Colour Grille Mesh Screen Transparent Led IP67 RGB P3.91 Grille Mesh Screen LED Mesh Video Screen
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 8 Kg |
| Cabinet Size: | 1000mm X 1000mm |

