All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led lighting ] Match 2125 Products.
150W Constant Voltage LED Power Supply For CCTV , 24V LED Driver
| Color: | Grey |
|---|---|
| Working Temperature: | -30℃--+50℃ |
| Protection Class: | IP67 |
CE ROHS DC12V 75W RGB Flexible LED Mesh Curtain Miracle Bean IP67
| Product Name: | XH-CXG3003P12(RGB)-P100 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | P100, Customize |
| Color: | RGB |
Miracle Bean Flexible P6.25 LED Transparent Film Screen for Indoor Use
| Product Model: | XH-JHP-P6.25 |
|---|---|
| Size: | 240*960mm |
| Voltage: | DC5V |
Miracle Bean Flexible P6.25 LED Transparent Film Screen for Indoor Use
| Product Model: | XH-JHP-P6.25 |
|---|---|
| Size: | 240*960mm |
| Voltage: | DC5V |
P83 RGB Customized Waterproof LED Mesh Curtain LED DC24V 108W
| Product Name: | XH-HXH2503P24(RGB)-P83 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | P83, Customize |
| Power: | 108W |
P6 High Brightness LED Transparent Film Screen Indoor Transparent Screen
| Product Model: | XH-JHP-P6 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Module Size: | 240*720mm |
Miracle Bean P100 RGB 30mm LED Mesh Screen Outdoor For Building
| Product Model: | XH-CXG3P100 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Viewing Angle: | 160° |
Miracle Bean P100 RGB 30mm LED Mesh Screen Outdoor For Building
| Product Model: | XH-CXG3P100 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Viewing Angle: | 160° |
P62.5 Pixel Pitch Flexible LED Curtain Display Net Screen for Outdoor Advertising
| Pixel Pitch: | P62.5 |
|---|---|
| Application: | Facade Lighting,ceiling |
| Led Type: | SMD3535 |
50mm High Brightness LED Pixel Lights IP67 Waterproof For Building Facade Landscape Decoration
| Work Volt: | DC24V |
|---|---|
| Ip Class: | IP67 |
| Product Application: | Indoor/Outdoor Lighting |

