All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led lighting ] Match 2125 Products.
DC24V SMD3535 IP67 Waterproof LED Point Light for outdoor with excellent resistance to environmental factors
| Keyword: | LED Pixel Point Light |
|---|---|
| Led Light Quantity: | 6 Leds |
| Led Type: | Epistar SMD3535 Led Point Light |
36V IP67 Energy LED Point Light designed for long lasting performance in residential commercial projects
| Keyword: | LED Pixel Point Light |
|---|---|
| Led Light Quantity: | 6 Leds |
| Led Type: | Epistar SMD3535 Led Point Light |
DC24V SMD3535 IP67 Waterproof LED Point Light engineered for stable operation for diverse geographic locations
| Keyword: | LED Pixel Point Light |
|---|---|
| Led Light Quantity: | 6 Leds |
| Led Type: | Epistar SMD3535 Led Point Light |
0.3W 20mm DC5V 1903 DMX512 Addressable RGB Module
| Product Name: | RGB Led Pixel Light |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| LED Light Source: | SMD 5050 |
Super Colorful Effect Front Sign Letters For Amusement Park , Club , Bar
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |
IP67 400W 500W 600W Ac To Dc Switching Power Supply
| Output Power: | 400W/500W/600W |
|---|---|
| Input Voltage: | 90-130V/170-250A |
| Output Current: | 16.6/33.3A |
24V IP67 Waterproof RGBW LED Point Light 50mm Outdoor Facade Pixel Light for Building Decoration
| Application: | Building Facade |
|---|---|
| Lamp Body Material: | PC |
| Warranty(Year): | 3-Year |
50mm IP67 Waterproof RGBW LED Pixel Light with DMX512 Control for Outdoor Building Facade Decoration
| Application: | Building Facade |
|---|---|
| Lamp Body Material: | PC |
| Warranty(Year): | 3-Year |
12V 24V AC To DC 20.8A 250W Switching Power Supply
| Output Current: | 20.8A/10.4A |
|---|---|
| Output Power: | 250W |
| Input Voltage: | 90-130V/170-250A |
Large Building Window Glass Video Wall Indoor Outdoor Flexible Transparent Curtain Wall Advertisement Leddisplay screen
| Color Temperature: | RGB |
|---|---|
| Gray Scale: | 16bit |
| Input Voltage: | AC220V |

