All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ rgb led ] Match 2423 Products.
IP67 0.8w Led Ceiling Spot Light SMD3535 12v RGB Color For Outdoor Decoration
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Outdoor Flexible Led Display Background Curtain Video Mesh LED Screen
| Color: | Full-color, RGB |
|---|---|
| Brand Name: | Miracle Bean |
| Size: | Customized According To The Project |
Outdoor Wall Lights 18w 24w 36w Led Light Bars Waterproof Led Wall Washer Linear Led Lighting
| Light Source: | 3in1 SMD5050 |
|---|---|
| Power: | 18W,24W,36W,48W,72W |
| Work Temper: | -40℃-60℃ |
SMD2835 100LM LED Sign Module LED Module Light Box 1W DC12V
| Color: | Cold White Warm White Red Greed Blue |
|---|---|
| Voltage: | DC 12V |
| Application: | Advertising Channel Letter |
Waterproof Addressable LED Pixel Light 12mm Full Colors Square SMD Pixel LED Light
| Application: | Advertisement,led Dot Pixel Sign Sign Light |
|---|---|
| Color: | Rgb Or Single Color |
| Installation: | By Screw &punching Hole |
Multicolor LED Outdoor Facade Lighting 10cm Pixel Programmable RGB Lights For Amusement
| LED Light Source: | SMD3535 |
|---|---|
| IC Chip: | DMX512 |
| Diameter: | 100mm |
IP67 0.3W Led Pixel Point Light Waterproof SMD3535 25mm RGB Miracle Bean
| Name: | Led Pixel Light |
|---|---|
| Size: | 25mm |
| Material: | PC Unti-UV |
DC12V 12mm Led Pixel Point Light 0.3W IP67 DMX512 RGB 5050 Outdoor Waterproof
| Working Voltage: | DC5V 12V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| IPgrade: | IP67 |

