All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ rgb led ] Match 2423 Products.
Metal LED lighted sign letters for outdoor advertising decoration
| Packaging Details: | carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-7 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC, MoneyGram |
DC5V 0.3w Outdoor Epistar Chip Rgb 12mm Led Pixel Strings light IP67 sign
| Input Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.3w |
| Lighing Source: | Epistar |
1.5W DC24V Programmable 6 Beads LED Pixel Light RGB RGBW 50mm LED Point Light Source
| Item: | LED Point Light |
|---|---|
| Product Model: | XH-H5006P24 V1.0 |
| Color: | RGB |
Miracle Bean Brand12V RGBwaterproof Shenzhen Direct Operated Manufacturer LED Outdoor Eaves Decoration Festival Lights
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Power Source: | Plug-in |
| Wattage: | 0.4W |
Decorative Waterproof Outdoor Smart Pixel Led Eaves Light RGB Controller Permanent Roof Lighting Point Light
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
30mm IP67 Waterproof RGB Pixel Point Light with 120° Beam Angle and DMX512 Control for Outdoor and Indoor Use
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Size: | 30*17mm |
| Control Mode: | DMX512 |
50mm IP67 Waterproof High Temperature Resistant LED Point Light for Outdoor Theme Park Decoration
| Application: | Outdoor Decoration |
|---|---|
| IP Rating: | Ip67 |
| Emitting Color: | RGB |
30mm RGB Full Color Led Pixel Light DC12V For Theme Park Decoration
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Color: | RGB Full Color |
| Size: | F30*8.2mm |
30mm DC12V RGB Full Color LED Pixel Module with DMX512 Control
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Color: | RGB Full Color |
| Size: | F30*8.2mm |

