All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ rgb led ] Match 2423 Products.
led transparent film screen Flexible LED display screen adhesive on glass adve for shop mall windows Advertising screen
| Color Temperature: | RGB |
|---|---|
| Gray Scale: | 16bit |
| Input Voltage: | DC05V |
Flexible Led Film Crystal Display screen Transparent Led screen on shopping mall windows glass Adhesive led Advertising
| Color Temperature: | RGB |
|---|---|
| Gray Scale: | 16bit |
| Input Voltage: | DC05V |
Sticky Flexible Film LED Display Adhesive LED Transparent Film Screen For Glass
| Product Model: | XH-JHP-P8 |
|---|---|
| Pixel Density: | 15625Dot/㎡ |
| Pixel Pitch: | P8 |
LED 24V 25mm Permanent LED Eaves Track Lighting For Advertising Sign Light
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Hot selling ultra-thin color flexible LED transparent film screen for shopping mall glass or shop windows
| Product Model: | XH-JHP-P4 |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB |
| Viewing Angle: | 160° |
Bright LED Transparent Screen Glass Window P6.25 P8 P10 Indoor LED Film Display
| Product Model: | XH-JHP-P6.25 |
|---|---|
| Pixel Density: | 25600Dot/㎡ |
| Pixel Pitch: | P6.25 |
P6 LED Flexible Transparent Crystal Film Display Advertising Screen For Glass Door Shopping Mall
| Product Model: | XH-JHP-P16 |
|---|---|
| Pixel Density: | 3906Dot/㎡ |
| Pixel Pitch: | P16 |
Ultra-thin LED Transparent Screen Advertising Display Multifunctional Transparent Screen
| Storage Temperature: | -40℃~60℃ |
|---|---|
| Pixel Style: | P4 |
| Transparency: | 90% |
Epistar LED Chip Net Video Wall Soft Flexible Advertising LED Display Screen for Indoor and Outdoor
| Color: | Full-color, RGB |
|---|---|
| Brand Name: | Miracle Bean |
| Size: | Customized According To The Project |
Waterproof 30MM Led Point Light For Outdoor Decoration Optional Accessories Mesh Mask
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |

