All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led power supply ] Match 384 Products.
Switching Power Supply LED Light Switch 400W AC-DC Type Automation
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | Micacle Bean |
| Output Power: | 0-720W |
IP67 Waterproof Power Supplies 12v 24V Or Led Driver LED LIGHT
| Input Voltage: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| Output Power: | 400W |
| Output Current: | 16.6/33.3A |
Mini 150 W Switching Power Supply 24V AC110V TO DC12V For CCTV
| Packaging Details: | 47*30*18CM/15PCS G.W:19KGS N.W.:18KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
24V 10A 120W IP67 Waterproof Led Driver Transformer With CE ROHS
| Packaging Details: | 45*31.5*20CM/50PCS G.W:20KGS N.W.:19KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
400W Power Supply IP67 Waterproof Power Supplies 12v 24V Or Led Driver LED LIGHT
| Input Voltage: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| Output Power: | 400W |
| Output Current: | 16.6/33.3A |
Led Power Supply With Led Point Light LPV100W 100-240vac Output Voltage 12v 24v 36v 48v 190*49*34mm
| Packaging Details: | 190*49*34mm |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
SMPS AC to DC Converter 110V/220V Indoor Power Supply LED Driver 12V 24V for LED Lighting
| Output Power: | 200W |
|---|---|
| Output Current: | 16.7/8.3A |
| Input Voltage: | 90-130V/170-250A |
12V waterproof LED transformer driver power supply with CE ROHS IP67 waterproof
| Packaging Details: | Carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-7 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC, MoneyGram |
Outdoor LED Waterproof Driver Switching Power Supply From AC To DC
| Packaging Details: | Carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-7 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC, MoneyGram |
Factory Wholesale Rainproof 12V 24V 100W Transformer LED Switching Power Supply AC DC Waterproof LED Signboard and Strip
| Ip Class: | IP67 |
|---|---|
| Usage: | Light, Industry, Construction |
| Efficiency: | 87.5% |

