All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led power supply ] Match 384 Products.
DC36V 5W 100mm Waterproof LED Point Light PC Shell IP67 CE ROHS
| Product Name: | XH-G10021P36(RGB)-B1a |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Size: | 100*38mm |
10 W AC TO DC LED Waterproof Power Supply , Metal Shell Flexible Strips Power Supply
| Packaging Details: | 475*250*145mm/100pcs G.W.:13kgs |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Waterproof 0.3W 12V 12mm LED Pixe Light With 2 Years Warranty
| Storage Temp: | -40℃-80℃ |
|---|---|
| Material: | PC Shell |
| Color: | RGB |
Miracle Bean LED Smart Pixel SMD3535 Waterproof LED Point Light DC24V 3W
| Product Name: | XH-K5012P24(RGB)-A1b |
|---|---|
| LED Source: | SMD3535 |
| Size: | 50*17.7mm |
40mm Miracle Bean Outdoor Waterproof LED Point Light DC12V 0.75W
| Product Name: | XH-H4003P12 |
|---|---|
| Size: | 40*17.7mm |
| Color: | RGB |
P83 RGB Customized Waterproof LED Mesh Curtain LED DC24V 108W
| Product Name: | XH-HXH2503P24(RGB)-P83 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | P83, Customize |
| Power: | 108W |
24V 100W 250W 350W 500w Waterproof LED Switch Outdoor Power Supply Constant Voltage
| Dc Power: | 100W 250W 350W 500W |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Waterproof Rating: | IP67 |
400W IP67 Rainproof LED Supply Power for Outdoor Architectural Lighting
| Product Size: | 255*72*35mm |
|---|---|
| Output Ampere: | 7A |
| Operating Temperature: | -30°C To 70°C |
Power Supply Dimmable 100W 200W 400W 600W LED Driver Waterproof Rainproof
| Effiency: | 85% |
|---|---|
| Certifications: | CE, RoHS |
| Output Frequency: | 50~ 60HZ |
Rainproof LED Switching Power Supply 12V 33A Overtemp Overload Protection
| Place Of Origin: | Guangdong, China (Mainland) |
|---|---|
| Type: | Constant Voltage |
| Output Power: | 60- 400W |

