All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led power supply ] Match 384 Products.
SMPS Constant Voltage Led Driver 12v 24v 36v 48v Dc 400w IP67 Waterproof
| Input Voltage: | 90-130V/170-250v |
|---|---|
| Output Voltage: | 12V/24V/36V/48V |
| Power: | 400w |
High Efficiency LED Power Supply 100W 120W 12V 24V IP67 Constant Voltage Led Driver for Led Display
| Model Number: | XH-LPV-100W |
|---|---|
| Output Voltage: | 12V/24V |
| Input Voltage: | 95-264V |
IP67 250mV Constant Voltage Led Driver 100-600w Single Output 24v 12v
| Input Voltage: | 90-130V/170-250V |
|---|---|
| Output Power: | 300W,400W,500W,600W |
| Output Voltage: | 12V/24V |
High Efficiency LED Driver Power Supply Waterproof IP67 LED Mesh Screen LED Module LED Point Light 110-240AC Constant Voltage
| Storage Temperature: | -40°C To +60°C |
|---|---|
| Outlook: | Enclosed Waterproofness |
| Packing: | 10pcs/ctns |
12V Lighting Transformer Switching Power Supply LED Strip Light Driver Energy Efficient Transformer
| Output Power: | 400W |
|---|---|
| Output Current: | 16.6A/33.3A |
| Input Voltage: | 170-250A |
Light Strip Power Supply DC24V 36V 48V LED Strip Switch Driver Lamp 350W 500W Waterproof Power Supply for RGB LED Point Light
| Model Number: | XH-350W |
|---|---|
| Output Voltage: | 36V |
| Input Voltage: | 110-265V |
AC100V 720W Constant Voltage Power Supply 12v 24v 5v 5a 10a 15a
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | Micacle Bean |
| Output Power: | 0-720W |
AC DC SMPS LED Driver 110V 220V 230V Switching Power Supply For LED Lights CCTV Camera
| Output Power: | 60w,80w100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w |
|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Ripple&Noise: | <80MV |
Waterproof Led Driver 400W 12V 24V Constant Voltage IP67 Led Transformer
| Input Voltage: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| Output Power: | 400W |
| Output Current: | 16.6/33.3A |
ROHS Waterproof LED Power Switching Supply Over Load Protection DC12V / 24V 120W
| Model Number: | XH-V12120-E/XH-V24120-E |
|---|---|
| Input Voltage: | AC90-130V/AC170-250V |
| Color: | Silver |

