All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led power supply ] Match 384 Products.
Outdoor Christmas Decoration 24V LED Eave Lights with IP67 Waterproof and RGB Lights
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
High Brightness 12V 24V LED Module 2700K-6500K CRI>90 SMD2835 for Cabinet Lighting Advertising Light Box Signage
| Led: | 2835 |
|---|---|
| Controller: | DMX512 |
| Lifespan: | 30,000 Hours |
Outdoor Power Supply DC12V DC24V Waterproof Led Driver for Lights Module
| Storage Temperature: | -40°C To +60°C |
|---|---|
| Life Time: | 50,000 Hours |
| Output Watt: | 100W -600W |
Smart Linear Led Decoration Strip Light 24v Led Linear Strip Light
| Size: | L1000*W28*H30mm |
|---|---|
| Volt: | DC24V |
| Power: | 12W |
18W RGB Miracle Bean 24V LED Wall Washer Chip Epistar Lifespan 30000 Hours
| Product Name: | XH-XQ4028P24 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Viewing Ang: | 160° |
24W IP65 24V Miracle Bean Outdoor Waterproof LED Wall Washer SMD2835
| Product Name: | XH-XQ4023M24 |
|---|---|
| Size: | L1000*W40*H23mm |
| Color: | Single Color |
Outdoor Power Supply DC12V DC24V Waterproof Led Driver For Lights Module And Led Point Light
| Type: | LED Power Supply |
|---|---|
| Power Dissipation: | 60W 80W 100W 150W 200W 250W |
| Warranty: | 2 Years |
3 Years Warranty IP67 24v 36v Waterproof Power Supply 250w Outdoor Led Driver
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Items Name: | Power Supply |
| Waterproof Rating: | IP67 |
12V/24V Lightweight Led Driver 100W 200W 300W 400W 600W Switching Power Supply
| Housing Materials: | Aluminum |
|---|---|
| Storage Temperature: | -40°C To +60°C |
| Standard: | CE/ROHS |
Ip67 Led Driver Waterproof 12vdc 24vdc 24v 400w Led Switching Power Supply
| Application: | Led Light |
|---|---|
| Output Power: | 400W |
| Keyword: | Switching Power Supply |

