All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led power supply ] Match 384 Products.
OEM ODM Constant Voltage Power Supply 150W IP67 Waterproof 12v 24V Led Driver
| Product: | ODM&OEM |
|---|---|
| Output Current: | 12.5A/6.25A |
| Output Power: | 150W |
Wide Voltage IP67 650W Waterproof Switching Power Supply Constant Voltage Compact Size 24V LED Driver
| Item Name: | XH-LPV-650W |
|---|---|
| Drive Mode: | Constant Voltage |
| Lifespan: | 30000hours |
12V 24V AC To DC 20.8A 250W Switching Power Supply
| Output Current: | 20.8A/10.4A |
|---|---|
| Output Power: | 250W |
| Input Voltage: | 90-130V/170-250A |
Miracle bean hot sale 24V LED lens flexible decorative light strip
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Led: | 48LED/M |
| Model: | LED Strip Light |
Miracle bean hot sale 24V LED lens flexible decorative light strip
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Led: | 48LED/M |
| Model: | LED Strip Light |
LED Channel Letter / RGB LED Pixel Waterproof LED Driver 60 W
| Packaging Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W:16KGS N.W.:15KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
60 Led /M 12V 24V LED Strip Light Single Color SMD3528 For Indoor/ Outdoor Decoration
| LED Light Source: | SMD3528 |
|---|---|
| Color Temperature(CCT): | 3000-6000 |
| Color: | R/G/B/Y/O/W/CW/WW |
Miracle Bean 2W 24V LED Point Light Customized RGBW Waterproof IP67 50mm SMD3535
| Product Name: | XH-H5006P24 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 50mm |
Constant Voltage Led Driver High Efficiency DC 5V 12V 24V 36V 250W Switching Power Supply
| Output Type: | AC-DC |
|---|---|
| Output Voltage: | 5V, 12V, 24V, 36V, 48V |
| Output Power: | 250W |
Constant Voltage Power Supply 12v DC 8.5A 100W IP20 LED Driver AC110 220V Led Adapter
| Output Power: | 100W |
|---|---|
| Output Current: | 4.16A/8.33A |
| Input Voltage: | 90-130V/170-250A |

