All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led strip light high brightness ] Match 53 Products.
Factory Price RGB Custom LED Lens Light Strip for Cabinet and Display Lighting - High Brightness & Energy Saving
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |
Led Neon Strip Light SMD 2835 5050 Flexible Led Lights RGB Indoor and Outdoor Decoration Lighting
| Sampling Time: | 7 Business Days |
|---|---|
| Ip Rating: | IP65 |
| Operation Voltage: | 12v/24v |
LED Strip Light 2835 120Led Strip 12v 24v SMD2835 RGBW Flexible USB Dimmable for Indoor/Outdoor Lighting Landscape Decoration
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Led Strip WS2812B WS2812 Pixels RGB Digital LED Strip Flexible Magic Dream
| LED Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 12V/24V |
| Length: | 5m/roll |
High Quality 5M 2835 SMD LED Strip Indoor Decoration 240 LED 24V 12W/M Light Colorful 4000K 12V Switch Mode Controller
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
LED Strip Waterproof RGB 5050 SMD LED Smart Strip Lights Remote Controlled
| LED Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 12V/24V |
| Length: | 5m/roll |
20w/m High Quality Project High Brightness Light Strip with IP65 AC110-240v
| VOLT: | 24V |
|---|---|
| POWER: | 20W/M |
| QUANTITY: | 48PCS |
Flexible and bendable High Brightness Light Strip with IP65 AC110-240v Single
| Volt: | 24v |
|---|---|
| Power: | 18w/m |
| Led Quantity: | 48pcs |
Waterproof SMD5050 DC24V LED Strip Wall Washing Lamp for Hotels and Office Facades
| Product Name: | LED Wallwasher Light |
|---|---|
| Keyword: | Wall Wash Landscape Lighting |
| Control Mode: | DMX512 |
Flexible LED Neon Strip High Brightness 12V 24V Waterproof CE RoHS Certificated Lighting Shop Sign for Indoor Outdoor Decorative
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
| Warranty: | 2 Years |

