All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led strip light high brightness ] Match 53 Products.
Permanent Outdoor Led Lights Aluminum Profile IP67 Smart Wifi Controller House Exterio Christmas Holiday Rgb Led Pixel Light
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
waterproof Indoor and Outdoor 300W 12V Led Driver Led Power Supply High Quality IP67
| Power: | 250W,300w,350W,400W |
|---|---|
| Chip Material: | InGaN,AlGaInP,GaP,Epistar,5050 Rgbw Led |
| Weight: | 1.45kg |
Factory manufactors Project High Brightness Light Strip with IP65 AC110-240v RGBW
| VOLT: | 24V |
|---|---|
| POWER: | 12W/M |
| QUANTITY: | 48PCS |

