All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led strip light high brightness ] Match 53 Products.
DC 24V brightness Lens LED Strip SMD2835 Led Flexible Wall Washer Light for Advertisements Diffuse Reflection 18W/M PCB LED
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP Class: | IP65 |
30mm Waterproof Decorative LED Lights
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
12v 60leds/M 20IC Rgb Led Strip Ws2811 SM16703 UCS1903 5m
| LED Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 12V/24V |
| Length: | 5m/roll |
High Quality Project High Brightness Light Strip with IP65 AC110-240v
| VOLT: | 24V |
|---|---|
| POWER: | 18W/M |
| QUANTITY: | 48PCS |
High Quality Project High Brightness Light Strip with IP65 AC110-240v RGBW
| VOLT: | 24V |
|---|---|
| POWER: | 12W/M |
| QUANTITY: | 48PCS |
SMD5050 DC24V Waterproof IP67 LED Strip Wall Washer Outdoor Hotel Application
| Product Name: | LED Wallwasher Light |
|---|---|
| Keyword: | Wall Wash Landscape Lighting |
| Beam Angle: | 10*60 |
Decorative12W LED Linear Lighting Strips Aluminum Lamp for garden decoration park decoration
| Product Name: | LED Wallwasher Light |
|---|---|
| Keyword: | Wall Wash Landscape Lighting |
| Control Mode: | DMX512 |
LED Light Strips Smart Flexible 12V LED Lights Kits For Bedroom Ceiling Led Rigid Strip
| LED Light Source: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC5V/12V/24V |
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Miracle Bean IP65 High brightness high quality 12w RGB outdoor LED Linear Lighting Strips
| Working Time: | 30000H |
|---|---|
| Power: | 12W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Smart Wifi Controller Waterproof IP67 RGBW 12V 30mm Outdoor Led Strip Outside Programmable Decorative Light Landscape Lamp
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |

