All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 5050 rgb led strip light ] Match 95 Products.
7512-5050 RGB LED Module 0.72W LM60-66LM Angle 160 IP65 With The Light Box Displaying The Different Luminous Characters
| Power: | 0.72w |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB |
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
DV12V SMD5050 RGB LED Light Strip 60Leds/M Colorful Smart Strip Lights For Building AD
| Product Type: | Lighting |
|---|---|
| Led Quantity: | 60 Leds/m |
| Shade Type: | PC |
DC12V 5050 Led Strip Lights 5054 2835 5M Super Bright Flexible Strip LED Light Smd Flexible Led Strip Lights
| LED Light Source: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC5V/12V/24V |
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Ip20 RGB Strip Light Smart LED Strip With Adhesive Backing Light Strings
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| IP Class: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Power: | 14.4W/M |
Flexible 12v 120Led/M 5m/Roll Smd5050 Led Strip Light
| LED Light Source: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC5V/12V/24V |
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
High Quality 24V/12V LED Strip Light 10 Meters 144LED 2835 SMD All Copper Backplate 1Lamp 1Cut Remote Control
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Protection Grade: | IP65 |
| Lamp Body Material: | Copper |
24V/12V LED Strip Light 10 Meters 144LED 2835 SMD All Copper Backplate 1Lamp 1Cut Remote Control IP20 Rated
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Protection Grade: | IP65 |
| Lamp Body Material: | Copper |
White Red Green SMD 5050 Cove Flexible LED Strip Lights 12V / 24V 90 pcs/m
| Delivery Time: | 5-7 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 50000M Per month |
High Brightness IP68 5050 RGB Flexible LED Strip Lights 12V For Home CE ROHS
| Delivery Time: | 5-7 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 50000M Per month |
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip
| Packaging Details: | 52cm*37cm*26cm |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15days |
| Payment Terms: | Western Union,T/T,D/P |

