All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 5050 rgb led strip light ] Match 95 Products.
Multi-Color RGB LED Neon Stripe Light 12V IP65 Waterproof Decorative Lighting
| Voltage: | DC 12V |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Life Span: | 50000hours |
Waterproof Outdoor Garden Decoration Led Strip with SMD 5050 DC 24v Flexible Lighting
| Product Name: | LED Light String |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Festival Decoration |
| Material: | PC |
Waterproof SMD 5050 DC 24v Flexible Lighting LED Strip For Outdoor Festival Decoration
| Product Name: | LED Light String |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Festival Decoration |
| Material: | PC |
IP20 DC12v SMD5050 30led/M 7.2w Flexible Led Strip
| LED Light Source: | SMD5050 |
|---|---|
| Color: | R/G/B/Y/W |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
8mm 320Leds COB LED Strip Customizable Color Temperature for Residential Lighting Commercial Lighting
| Voltage: | DC 12V |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Life Span: | 35000hours |
DMX Madrix SMD 5050 Single Led Point Lights IC Programmable Decorative
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |
WS2811 Flexible Led Strip Addressable 5050 RGB 12V 24v 300LEDs Dream Color Rope Light
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| IP Class: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Power: | 14.4W/M |
Customized LED Strip 5050 12V/24V 60 Leds Strip 12v 24v SMD2835 RGBW Flexible LED Light Strip Decoration
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Miracle Bean IP65 High brightness high quality 12w RGB outdoor LED Linear Lighting Strips
| Working Time: | 30000H |
|---|---|
| Power: | 12W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |

