All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 5050 rgb led strip light ] Match 95 Products.
Wholesale Super Bright Flexible Backlit LED Strips Light Flexible SMD 5050 LED Strip Light Flexible PCB DC12V
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Protection: | IP65 |
| Matrial: | PC |
Blue Amber Pink Window Flexible LED Strip Lights 110V / 220v 108W / Reel
| Delivery Time: | 5-7 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 50000M Per month |
Led Neon Strip Light SMD 2835 5050 Flexible Led Lights RGB Indoor and Outdoor Decoration Lighting
| Sampling Time: | 7 Business Days |
|---|---|
| Ip Rating: | IP65 |
| Operation Voltage: | 12v/24v |
Smart Flexible Indoor DV12V SMD5050 RGB LED Light Strip Colorful Strip Lights For House Decoration
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
|---|---|
| Chip Material: | InGaN,AlGaInP,GaP,Epistar,5050 Rgbw Led |
| Warranty: | 2 Years |
60Leds RGB DMX LED Strip Neon Lights for Residential Lighting Commercial Lighting
| Voltage: | DC 12/24V |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Life Span: | 35000hours |
48 Led Waterproof LED Lens Strip Light for Outdoor Signage and Architectural Lighting
| Model: | LED Strip Light |
|---|---|
| Input: | 24V |
| Usage: | Indoor,outdoor |
Led Strip WS2812B WS2812 Pixels RGB Digital LED Strip Flexible Magic Dream
| LED Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 12V/24V |
| Length: | 5m/roll |
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Diffused RGB LED Pixel , Addressable RGB LED Strip 30mm led pixel point light
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Diffused RGB LED Pixel , led dot lights Addressable RGB LED Strip 30mm led pixel point light
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |

