All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ easy to control led strip light ] Match 126 Products.
Waterproof Led Lens Series Dc24v Smd2835 42LEDs Ip67 Smart Strip Light Flexible
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 Meters |
| Voltage: | 24V |
Smart Wifi Controller Waterproof IP67 RGBW 12V 30mm Outdoor Led Strip Outside Programmable Decorative Light Landscape Lamp
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
30mm Waterproof Decorative LED Lights
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
Addressable WS2811 RGB Square LED Pixel Smart 12mm Waterproof LED Pixel Light
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Input Voltage: | 5v |
| Colour Temperature: | RGB |
Permanent Outdoor Led Lights Aluminum Profile IP67 Smart Wifi Controller House Exterio Christmas Holiday Rgb Led Pixel Light
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
Miracle Bean F5 DC5V IP67 12lm 9mm Epistar LED Pixel Light For Sign
| Beam Angle: | 120 Degree |
|---|---|
| Led Type: | F5 |
| Color: | Single Color |
Flexible LED Neon Strip High Brightness 12V 24V Waterproof CE RoHS Certificated Lighting Shop Sign for Indoor Outdoor Decorative
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
| Warranty: | 2 Years |
High Efficiency Neon LED Flexible Aquarium Lighting Belt 12V Led Lights Waterproof Soft LED Flex Neon Light
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
DMX Madrix SMD 5050 Single Led Point Lights IC Programmable Decorative
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |
400W LED Switching Power Supply IP67 24V 12V DC Waterproof Power Supply For LED Strip
| Application: | Led Light |
|---|---|
| Output Power: | 400W |
| Keyword: | Switching Power Supply |

