All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ easy to control led strip light ] Match 126 Products.
High Quality High Brightness LED Light Module IP68 Rating for Advertising Decorative Lights Theme Parks
| Features: | Constant Current |
|---|---|
| Number Of Leds: | 3 |
| Viewing Ang: | 160° |
Ip67 Fctory Supplier Ac100-265V 400W LED Power Supply Driver Transformer Lighting Driver
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Working Temperature: | -20℃~+60℃ |
| Color: | As Per Clients Requirement |
86% Efficiency 8.3A 200w Waterproof Led Power Supply 12v 24V
| Application: | Led Light |
|---|---|
| Output Power: | 200W |
| Keyword: | Led Driver ,led Power Supply |
86% Efficiency 8.3A 200w Waterproof Led Power Supply 12v 24V Adapter Constant Voltage Switching Power Supply
| Application: | Led Light |
|---|---|
| Output Power: | 200W |
| Keyword: | Led Driver ,led Power Supply |
12V 24V DC LED Power Supply IP67 Transformer LED Driver For Led Light
| Application: | Led Light |
|---|---|
| Output Power: | 200W |
| Keyword: | Led Driver ,led Power Supply |
Led Driver 12v 24v 36v 48v 100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w 500w 600w 1000w Power Supply
| Output Power: | 100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w 500w 600w 1000w |
|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Input Voltage: | 90-130V/170-250A |
24V flexible intelligent monochrome RGB indoor and outdoor home decoration LED light strip
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Protection Grade: | IP65 |
| Lamp Body Material: | Copper |
Factory price 12mm RGB 24V perfect smart home lamp with LED flexible lamp strip
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 Meters |
| Voltage: | 24V |
Factory price 24V flexible intelligent monochrome RGB indoor and outdoor home decoration LED light strip
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Protection Grade: | IP65 |
| Lamp Body Material: | Copper |
High Brightness Led Neon Flexible Neon Sign Led Flexible Strip 12V SMD 2835 For Outdoor Logo
| Input Voltage(V): | DC12V |
|---|---|
| Lamp Power: | 10W/M |
| CRI (Ra>): | 80 |

