All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ high voltage led strip light ] Match 278 Products.
Waterproof150W Constant Voltage LED Power Supply For CCTV , 24V LED Driver
| Color: | Grey |
|---|---|
| Working Temperature: | -30℃--+50℃ |
| Protection Class: | IP67 |
LED Driver 36V 100W LED Power Supply Waterproof IP67 LED Transformer for LED Tape LED Strip Indoor Outdoor
| Items Name: | Power Supply |
|---|---|
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
| Ip Class: | IP67/IP65 |
Miracle Bean F5 DC5V IP67 12lm 9mm Epistar LED Pixel Light For Sign
| Beam Angle: | 120 Degree |
|---|---|
| Led Type: | F5 |
| Color: | Single Color |
Addressable WS2811 RGB Square LED Pixel Smart 12mm Waterproof LED Pixel Light
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Input Voltage: | 5v |
| Colour Temperature: | RGB |
Outdoor Waterproof IP67 LED Point Light 1.5W Smd5050 DC24V 50mm RGB DMX512
| Product Name: | Z5006P24V1.0 |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Color: | RGB |
Permanent Outdoor Led Lights Aluminum Profile IP67 Smart Wifi Controller House Exterio Christmas Holiday Rgb Led Pixel Light
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
DC24V 50mm LED Point Lights Miracle Bean IP67 RGB 2.5W Smd3535 DMX512
| Product Name: | H5010P24V1.0 |
|---|---|
| Power: | 2.5W |
| Voltage: | DC24V |
1.5W Smd3535 DC24V RGB 30mm LED Point Light Miracle Bean Outdoor Waterproof IP67
| Product Name: | K3006P24VA1b |
|---|---|
| IP Grade: | IP67 |
| Color: | RGB |
Miracle Bean high quality DMX512 ip65 waterproof color outdoor LED linear lights
| Working Time: | 30000H |
|---|---|
| Power: | 12W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Miracle Bean high quality DMX512 ip65 waterproof color outdoor LED linear lights
| Working Time: | 30000H |
|---|---|
| Power: | 12W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |

