All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ high voltage led strip light ] Match 278 Products.
Best quality Single Color 3 Smd9240 Led Module Signage Light Outdoor Lens 3.5w Lights 12v
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
| Type: | LED Modules |
High quality Different led module and Best products Single Color 3 SMD9240 Led Module Signage Light Outdoor Lens 3.5w Lights 12v from China, China's leading product market Single Color LED module 3.5
| Power: | 1.2W,0.72w,15W,12W±10%,0.9W/module |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
High Efficiency Neon LED Flexible Aquarium Lighting Belt 12V Led Lights Waterproof Soft LED Flex Neon Light
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Ultrathin Silver AC200V LED Power Supply 400W Constant Voltage LED Driver for Strip Lights
| Model Number: | XH-400W |
|---|---|
| Output Voltage: | 12V |
| Input Voltage: | 200-240V |
High Brightness SMD2835 180LM RGB 1.2W DC12V LED Light Module for Outdoor Indoor Advertising
| Lighting Angle: | 160° |
|---|---|
| Lifespan: | 30000h |
| Color: | R/G/B/W |
DC12V RGB LED Panel SMD2835 High-Density Array for Indoor Outdoor Advertising Signs
| Lighting Angle: | 160° |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Color: | RGB |
IP65 SMD2835 RGB LED Module High Intensity 150 Lumen 1.5W for 12V Outdoor Signs
| Lighting Angle: | 160° |
|---|---|
| Lifespan: | 30000h |
| Color: | White |
High Efficiency IP67 RGB Module SMD2835 150LM Output at Only 2W
| Lighting Angle: | 160° |
|---|---|
| Lifespan: | 30000h |
| Color: | White |
Ultra Slim LED Power Supply CE RoHS Approved 12V 24V Constant Voltage Driver Adapter for Outdoor LED Module Strips Light
| Over Voltage Protection: | Yes |
|---|---|
| Keywords: | Waterproof LED Power Supply 12V 400W |
| Input: | AC90-265V |
24V 8mm Cob Led Tape Strip Flexible Light IP20 5 Meters/Roll For Decoration
| Model Number: | COB-240 |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC24V |
| Lighting Color: | 2700k 3000k 4000k 6500k |

