All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel christmas lights ] Match 391 Products.
CE ROHS Approved IP67 20mm Single Color Pixel Led Lighting Poi 30000H Lifespan
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |
Matrix Display Pixel DC24V Waterproof RGB LED Point Light Outdoor Led Screen
| Application: | Outdoor Screen |
|---|---|
| Brand: | Miracle Bean |
| Control: | DMX512 |
DMX Control RGB Full Color SMD5050 DC12V LED Point Light For Building
| Work Temperater: | -40~60 |
|---|---|
| Shell Material: | PC |
| Power: | 0.75W |
High Brightness Square With Lense LED Point Light For LED Back Lighting
| Packaging Details: | Paper Box packing |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
DMX512 DC12V Waterproof IP67 SMD3535 0.75W 30mm Pixel LED For Project
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Beam Angle: | 120 |
DMX512 Epistar RGB Led Sign Light 1.4W Led Point Light Viewing Angle 120
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |
DC 12V 5 SMD 5050 LED Point Light For LED Signboard / Channel Letters
| Packaging Details: | Paper Box packing |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
High Lumen LED Sign Backlight Modules IP65 Water Resistant For LED Sign Box
| Workiing Votlage: | DC12V |
|---|---|
| Rate Power: | 0.72W |
| Protection Clas: | IP67 |
Amusement Park 12V 5V Led Pixel Light 0.3W RGB WS2811 1903 Digital Pixel For Christmas
| Application: | Decoration ,KTV ,LED Display Screen, Painted Screen |
|---|---|
| LED Type: | F8 LED Pixel |
| Voltage: | DC5V/12V |
Miracle Bean LED Christmas Decorations LED Point Light Single Color LED Pixel Light
| Size: | 9mm |
|---|---|
| Led Type: | SMD2525 |
| Working Voltage: | DC12V |

